SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
86 400 €
(3 323 € / m²)
Prodaja
1
1
26 m²
Impasse du Marché-Gare, Toulouse

spavaća soba1
stan26 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Quartier Les Izards limite Lalande. Au sein d'un immeuble récent , venez découvrir cet appartement de type T1 bis en rez de Jardin. Il se compose d'un...

Električni
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Impasse du Marché-Gare, Toulouse
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Demeures Des Pins

Slični oglasi

Slično u inozemstvu