SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
174 000 €
(2 636 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Passage Albert Camus, Toulouse

spavaća soba3
stan66 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Mathieu Maginot vous propose: *Appartement avec garage*Situé dans le secteur recherché de Toulouse Basso Cambo, à proximité immédiate des...

Ostalo
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Passage Albert Camus, Toulouse
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu