SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
199 000 €
(2 551 € / m²)
Prodaja
5
1
78 m²
Impasse du Marché-Gare, Toulouse

spavaća soba5
stan78 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Romain Bastiancig vous propose: Appartement T5 – Fort rendement locatif – Quartier des MinimesRésidence Les Grands Vergers – 35 rue Alfre...

Ostalo
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 17dana

Lokaliteti

Impasse du Marché-Gare, Toulouse
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu