SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
237 000 €
(2 756 € / m²)
Prodaja
5
1
86 m²
Rue de Maubec, Toulouse

spavaća soba5
stan86 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A Toulouse, dans le secteur recherché des Arènes Romaines, à proximité immédiate de Purpan, découvrez cet appartement T5 de 87 m2 situé au 2ème étage ...

Plin
Dob ponude: 21dana
Ažurirano: 21dana

Lokaliteti

Rue de Maubec, Toulouse
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse - Groupe BH - l'Adresse - Aero Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu