Popis ponuda
5
199 000 €
(5 378 € / m²)
Prodaja
1
1
37 m²
Rue de Maubec, Toulouse
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
1
stan
37 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
A43049AK31 - Studio Apartment – 37 m² – Balcony (5 m²) – 1 Parking Space – Delivery 2027 (C122)
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
25dana
Ažurirano:
25dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rue de Maubec, Toulouse
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.