SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
112 350 €
(2 613 € / m²)
Prodaja
2
1
43 m²
Impasse du Marché-Gare, Toulouse

spavaća soba2
stan43 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Quartier Lalande. Situé dans une récidence récente avec ascenseur, cet appartement de type 2 avec sa terrasse bien orientée vous attend . Il est comp...

Plin
Dob ponude: 60dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Impasse du Marché-Gare, Toulouse
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Demeures Des Pins

Slični oglasi

Slično u inozemstvu