Popis ponuda
249 900 €
(4 165 € / m²)
Prodaja
3
1
60 m²
Impasse du Marché-Gare, Toulouse
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
60 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Appartements neufs à Toulouse TVA 20% 249 900 euros TVA 10% 228 900 euros TVA 5,5% 211 900 euros L'Adresse Efficience vous propose de découvrir la...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
A - Izuzetno ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
65dana
Ažurirano:
59dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Impasse du Marché-Gare, Toulouse
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
l'Adresse - Efficience - l'Adresse - Efficience - Saint-Roch