Popis ponuda
4
4
179 000 €
(3 196 € / m²)
Prodaja
2
1
56 m²
Rue de Maubec, Toulouse
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
56 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Toulouse 31300 Rue Marie Magné INVESTISSEMENT LOCATIF CLÉ EN MAIN Appartement T2 de 56 m2 habitables, déjà loué, idéal pour investisseur souhaitant...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
D - Manje ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Električni
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
99dana
Ažurirano:
25dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rue de Maubec, Toulouse
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.