SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
434 000 €
(6 113 € / m²)
Prodaja
3
1
71 m²
Avenue Marx Dormoy, Toulon

spavaća soba3
stan71 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Bruno Moullet (06 08 46 95 79) vous propose : Appartement T3 de 71 m² environ avec terrasse de 23 m² environ et double garage, au sein d'...

Ostalo
Dob ponude: 162dana
Ažurirano: 101dana

Lokaliteti

Avenue Marx Dormoy, Toulon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu