SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
229 000 €
(2 223 € / m²)
Prodaja
5
1
103 m²
Rue de Chèvre, Torcy

spavaća soba5
stan103 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Loreen Arnaud vous propose: Opportunité à saisir : Appartement T5 à rénover à Torcy.En plein coeur du centre-ville ancien de Torcy, à seu...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue de Chèvre, Torcy
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu