SUPA24
455 000 €
(5 482 € / m²)
Prodaja
4
1
83 m²
Chemin de Ronde, Thonon-les-Bains

spavaća soba4
stan83 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

En hyper centre-ville dans une résidence neuve aux prestations de qualité, appartement de type 4 de 83.50 m² au 6ème étage comprenant une entrée, un ...

Ostalo
Dob ponude: 155dana
Ažurirano: 23dana

Lokaliteti

Chemin de Ronde, Thonon-les-Bains
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

La Maison de L'immo

Slični oglasi

Slično u inozemstvu