SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
674 000 €
(4 780 € / m²)
Prodaja
6+
1
141 m²
La Combaz Coinchat, Thonon-les-Bains

spavaća soba6+
stan141 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Entdecken Sie dieses geräumige Duplex-Appartement mit 213 m², davon 140 m² Wohnfläche, in idealer Lage in Thonon-les-Bains, in einer begehrten Umgebun...

Ostalo
Dob ponude: 155dana
Ažurirano: 29dana

Lokaliteti

La Combaz Coinchat, Thonon-les-Bains
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Swixim Douvaine

Slični oglasi

Slično u inozemstvu