SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
505 500 €
(4 681 € / m²)
Prodaja
4
1
108 m²
Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains

spavaća soba4
stan108 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Découvrez un cadre de vie d'exception au cœur de Thonon-les-Bains. Magnifique appartement de 108M2 avec terrasse, offrant confort et modernité. Logeme...

Ostalo
Dob ponude: 156dana
Ažurirano: 39dana

Lokaliteti

Boulevard Georges Andrier, Thonon-les-Bains
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

A&p Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu