SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
45 000 €
(1 023 € / m²)
Prodaja
2
1
44 m²
Avenue Victor Pilhes, Tarascon-sur-Ariège

spavaća soba2
stan44 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Fiche N°Id-LGB181782 : Tarascon sur ariege, 2 Pi?ces d'environ 44 m2 comprenant 2 piece(s) dont 1 chambre(s) - - Equipements annexes : - chauffage :...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Avenue Victor Pilhes, Tarascon-sur-Ariège
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Réseau Immo-diffusion

Slični oglasi

Slično u inozemstvu