Popis ponuda
5
127 500 €
(6 071 € / m²)
Prodaja
1
1
21 m²
Avenue Paul Lapie, Talence
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
1
stan
21 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
iad France - Shanon Bégot vous propose: **Studio - 21 m2- Talence Peixotto** Studio entièrement rénové d'une s...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Nakon renovacije
Otvoreni dnevni boravak
Zaseban wc
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
D - Manje ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
12dana
Ažurirano:
6dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Avenue Paul Lapie, Talence
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.