SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
969 000 €
(4 704 € / m²)
Prodaja
6+
2+
206 m²
Rue de l'Île Jars, Strasbourg

spavaća soba6+
stan206 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

REF 0994ND: STRASBOURG,On the third floor of a majestic bourgeois building from 1890, this remarkable 206 m² apartment embodies the timeless elegance ...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Rue de l'Île Jars, Strasbourg
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Swixim Strasbourg

Slični oglasi

Slično u inozemstvu