SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
279 900 €
(3 834 € / m²)
Prodaja
3
1
73 m²
Rue de la Liberté, Sierentz

spavaća soba3
stan73 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Découvrez ce magnifique appartement 3 pièces situé à Sierentz, dans un environnement privilégié, au calme et à l’écart des axes passants. Il offre des...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaOtvoreni dnevni boravakZaseban wcTuš kabinaPerilica rubljaPametni uređaji

Ostalo
Dob ponude: 159dana
Ažurirano: 64dana

Lokaliteti

Rue de la Liberté, Sierentz
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Efco Immo

Slični oglasi

Slično u inozemstvu