SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
758 000 €
(9 024 € / m²)
Prodaja
4
1
84 m²
Route des Quarts, Sevrier

spavaća soba4
stan84 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Exclusive!APARTMENT T4 + TERRACE AND GARDEN + CAVE + CLOSED GARAGE + UNDERGROUND PARKING SPACELocated in Sévrier, in a beautiful residence built in 20...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Route des Quarts, Sevrier
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

L'AGENCE IMMO DU LAC

Slični oglasi

Slično u inozemstvu