SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
162 000 €
(4 629 € / m²)
Prodaja
2
1
35 m²
Quai François Maillol, Sète

spavaća soba2
stan35 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Votre agence l'Adresse à Sète vous propose de découvrir ce charmant appartement 2 pièces de 35,42 m2 au total (28,47 m2 Loi Carrez), idéalement situé ...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Quai François Maillol, Sète
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse Sète - l'Adresse Sète - La Corniche

Slični oglasi

Slično u inozemstvu