SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
122 000 €
(4 519 € / m²)
Prodaja
2
1
27 m²
Quai François Maillol, Sète

spavaća soba2
stan27 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Angélique Malea vous propose: Un cocon en bord de marina... à Sète, aux Quilles Laissez-vous séduire par ce charmant appartement de 27m² ...

Ostalo
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Quai François Maillol, Sète
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu