SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
449 000 €
(5 410 € / m²)
Prodaja
3
1
83 m²
Quai François Maillol, Sète

spavaća soba3
stan83 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Au sein d'une résidence contemporaine et sécurisée datant de 2020, votre agence L'Adresse à Sète vous invite à découvrir ce très bel appartement conte...

Električni
Dob ponude: 27dana
Ažurirano: 27dana

Lokaliteti

Quai François Maillol, Sète
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse Sète - l'Adresse Sète - Le Dauphin

Slični oglasi

Slično u inozemstvu