SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
329 000 €
(10 613 € / m²)
Prodaja
2
1
31 m²
Quai François Maillol, Sète

spavaća soba2
stan31 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Sur la très recherchée Corniche de Sète, face à la baie du Lazaret, découvrez ce bel appartement T2 cabine situé au 6 étage avec ascenseur d'une résid...

Električni
Dob ponude: 60dana
Ažurirano: 47dana

Lokaliteti

Quai François Maillol, Sète
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse Sète - l'Adresse Sète - La Corniche

Slični oglasi

Slično u inozemstvu