SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
260 000 €
(4 561 € / m²)
Prodaja
3
1
57 m²
Rue Émile Cloud, Serris

spavaća soba3
stan57 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Idéalement situé à proximité immédiate de la place de l'Europe, des commerces, des écoles, des transports et des axes principaux, cet appartement 3 pi...

Električni
Dob ponude: 60dana
Ažurirano: 24dana

Lokaliteti

Rue Émile Cloud, Serris
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse Serris - Success immobilier - l'Adresse Serris - Success immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu