SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
489 000 €
(3 881 € / m²)
Prodaja
3
1
126 m²
Place Henri IV, Senlis

spavaća soba3
stan126 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Appartement en duplex de 126 m2 au sol avec parking et ascen Situé à SENLIS, à proximité du centre-ville accessible à pied, cet appartement se trouve ...

Električni
Dob ponude: 64dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

Place Henri IV, Senlis
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

5 EME AVENUE IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu