SUPA24
139 000 €
(2 138 € / m²)
Prodaja
4
1
65 m²
Rue Parmentier, Savigny-sur-Orge

spavaća soba4
stan65 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Sundar Arounassalame vous propose: Savigny-sur-Orge - Charmant Appartement de Type 4 Idéalement SituéNous vous proposons ce charmant appa...

Ostalo
Dob ponude: 69dana
Ažurirano: 67dana

Lokaliteti

Rue Parmentier, Savigny-sur-Orge
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu