Popis ponuda
1
1
284 900 €
(4 829 € / m²)
Prodaja
3
1
59 m²
Chemin de Sauvian, Sauvian
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
59 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Au coeur du quartier des Moulières, face à un large parc arboré. Bienvenue dans votre future résidence. ...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
492dana
Ažurirano:
492dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Chemin de Sauvian, Sauvian
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.