Popis ponuda
11
11
11
96 000 €
(2 087 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Boulevard Nessmann, Sarlat-la-Canéda
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
2
stan
46 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
iad France - Arnaud Pémendrant vous propose: Arnaud Pemendrant vous propose : Appartement T2 lumineux de 46 m² – Proximité immédiate cOEur historique ...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Prirodno svjetlo
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
E - Neekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
8dana
Ažurirano:
8dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Boulevard Nessmann, Sarlat-la-Canéda
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.