SUPA24
Terasa; pogled
Dnevni boravak; pločice, kućanski aparati, prirodna svjetlost, moderan stil
Kuhinja; pločice, moderan stil
590 000 €
(7 973 € / m²)
Prodaja
3
1
74 m²
Route de Sari, Sari-Solenzara

spavaća soba3
stan74 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Superbe appartement meublé récent, vue mer et pieds dans l'eau. Situé dans une résidence moderne et sécurisée en front de mer, au centre du village, p...

Ostalo
Dob ponude: 81dana
Ažurirano: 70dana

Lokaliteti

Route de Sari, Sari-Solenzara
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TERRA IMMOBILIER SOLENZARA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu