SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
890 000 €
(9 082 € / m²)
Prodaja
4
1
98 m²
Route de Sari, Sari-Solenzara

spavaća soba4
stan98 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé face à la mer, dans une résidence de standing, ce magnifique appartement T4 de 98 m2 offre un cadre de vie exceptionnel mêlant élégance, confort...

Ostalo
Dob ponude: 211dana
Ažurirano: 166dana

Lokaliteti

Route de Sari, Sari-Solenzara
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

TERRA IMMOBILIER SOLENZARA

Slični oglasi

Slično u inozemstvu