SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
180 000 €
(1 714 € / m²)
Prodaja
5
1
105 m²
Rue de la Résistance, Sarcelles

spavaća soba5
stan105 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Gino Boccara vous propose: Appartement 5 pièces – 105 m² – Sarcelles centre-villeDécouvrez ce spacieux appartement traversant Est/Ouest d...

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Rue de la Résistance, Sarcelles
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu