SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
483 400 €
(8 481 € / m²)
Prodaja
3
1
57 m²
Chemin des Ginestes, Sanary-sur-Mer

spavaća soba3
stan57 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

L' Adresse Efficience vous présente à la vente ce bel appartement T3 (normes PMR) avec parking dans résidence neuve. C'est dans un milieu urbain calm...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Chemin des Ginestes, Sanary-sur-Mer
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse - Efficience - l'Adresse - Efficience - Saint-Roch

Slični oglasi

Slično u inozemstvu