SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 155 000 €
(7 649 € / m²)
Prodaja
6+
1
151 m²
Impasse Henri Dunant, Sanary-sur-Mer

spavaća soba6+
stan151 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

In the immediate vicinity of shops and just a 10-minute walk from the city center and beaches, discover this 152 m2 apartment (of which 133 m2 is unde...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledZasebna kuhinjaTuš kabinaZaseban wc

Ostalo
Dob ponude: 21dana
Ažurirano: 21dana

Lokaliteti

Impasse Henri Dunant, Sanary-sur-Mer
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

FC AGENCE SANARY

Slični oglasi

Slično u inozemstvu