SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
74 000 €
(2 741 € / m²)
Prodaja
2
1
27 m²
Route de Moriani, San-Nicolao

spavaća soba2
stan27 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

A vendre sur MORIANI PLAGE, un APPARTEMENT de type T2 situé en 1er étage, comprenant une entrée, un séjour avec coin cuisine, une chambre, et une sall...

Ostalo
Dob ponude: 244dana
Ažurirano: 14dana

Lokaliteti

Route de Moriani, San-Nicolao
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tyrhenia Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu