SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
159 000 €
(4 077 € / m²)
Prodaja
2
1
39 m²
Rue Chesney, Sallanches

spavaća soba2
stan39 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé à proximité immédiate du centre-ville et du quartier recherché de l'école Jules Ferry, découvrez ce charmant appartement de type T2 développant ...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue Chesney, Sallanches
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

PROPRIETES PRIVEES

Slični oglasi

Slično u inozemstvu