SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
138 000 €
(7 263 € / m²)
Prodaja
1
1
19 m²
Boulevard des Mimosas, Sainte-Maxime

spavaća soba1
stan19 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Pierre Benahim vous propose: À vendre – Studio hyper centre avec parking à Sainte-MaximeEmplacement idéal au cOEur de Sainte-Maxime ! Ce ...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Boulevard des Mimosas, Sainte-Maxime
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu