SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
945 000 €
(11 813 € / m²)
Prodaja
3
1
80 m²
Chemin des Tamaris, Saint-Tropez

spavaća soba3
stan80 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartment ideally located in a sought-after residence, just a 5-minute walk from the port of Saint-Tropez, shops and supermarkets. This quiet and well...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Chemin des Tamaris, Saint-Tropez
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

THE FINDERS

Slični oglasi

Slično u inozemstvu