SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
840 000 €
(20 488 € / m²)
Prodaja
2
1
41 m²
Boulevard Bonne Source, Saint-Tropez

spavaća soba2
stan41 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Ideally located in the very centre of the village of Saint-Tropez, this elegant apartment is set within a brand-new, secure residence offering complet...

Električni
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Boulevard Bonne Source, Saint-Tropez
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Savills Saint-Tropez LB

Slični oglasi

Slično u inozemstvu