Popis ponuda
1 380 000 €
(15 165 € / m²)
Prodaja
3
1
91 m²
Rue du Temple, Saint-Tropez
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
3
stan
91 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Located in a lovely residence, this apartment offers close proximity to the town center, shops, and beaches.
It consists of a beautiful living area...
Prikaži puni opis
Parametri
Oprema i značajke
Klimatizacija
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
C - Ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Električni
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
34dana
Ažurirano:
34dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rue du Temple, Saint-Tropez
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.