Popis ponuda
7
7
7
4 800 000 €
(28 070 € / m²)
Prodaja
Atipično
2+
171 m²
Avenue Paul Roussel, Saint-Tropez
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
atypical
stan
171 m²
kupaonice
2+
Prevedi na engleski
Apartment 169 sqm – Garden 293 sqm – 4 bedrooms – 4 bathrooms – New build – Delivery Summer 2027 – High-end finishes – Double garage (additional cost)...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
42dana
Ažurirano:
41dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Avenue Paul Roussel, Saint-Tropez
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.