SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
564 000 €
(7 622 € / m²)
Prodaja
3
1
74 m²
Résidence Les Roches Rouges, Saint-Raphaël

spavaća soba3
stan74 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Alexandre Rachel (07 83 42 76 10) vous propose : Votre appartement à Agay, entre mer et Estérel –564000 € À seulement 5 minutes à pied de...

Ostalo
Dob ponude: 9dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Résidence Les Roches Rouges, Saint-Raphaël
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu