SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
899 000 €
(8 814 € / m²)
Prodaja
4
2+
102 m²
Place Sadi Carnot, Saint-Raphaël

spavaća soba4
stan102 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Apartment Saint Raphael is poised on the top floor of a refined contemporary residence, offering 102 m² of quietly luxurious living. The layout flows ...

Ostalo
Dob ponude: 57dana
Ažurirano: 36dana

Lokaliteti

Place Sadi Carnot, Saint-Raphaël
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Baerz & Co Luxury Homes International

Slični oglasi

Slično u inozemstvu