SUPA24
1 390 000 €
(11 681 € / m²)
Prodaja
4
1
119 m²
Saint-Raphaël

spavaća soba4
stan119 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Do you dream of owning a sea-view apartment for sale in Saint-Raphaël ?
Confidential property - Off Market.
Exclusively presented by DELUXIA, this sup...

Ostalo
Dob ponude: 70dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Saint-Raphaël
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

DELUXIA IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu