SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
870 000 €
(6 641 € / m²)
Prodaja
4
1
131 m²
Saint-Raphaël

spavaća soba4
stan131 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Résidence on the seafront and in the heart of the city center, for this rare sea view apartment of 131.50m², in new condition and air-conditioned, con...

Ostalo
Dob ponude: 78dana
Ažurirano: 25dana

Lokaliteti

Saint-Raphaël
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

AGENCE BIRD

Slični oglasi

Slično u inozemstvu