SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
326 000 €
(6 653 € / m²)
Prodaja
2
1
49 m²
Saint-Raphaël

spavaća soba2
stan49 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Saint-Raphaël , Boulouris : A 50 mètres des plages et à deux pas des commerces et de la gare SNCF, découvrez ce charmant 2P + cabine de 49 m2 baigné d...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

PogledZaseban wcSigurnostPrirodno svjetloTerasa

Električni
Dob ponude: 87dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

Saint-Raphaël
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

AMBITION IMMOBILIER Fréjus - AMBITION IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu