SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
175 000 €
(2 612 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
Route du Golf de Villeray, Saint-Pierre-du-Perray

spavaća soba3
stan67 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Olivier MARTINOVITCH vous propose: Résidence 'BOIS D'AMOUR'Venez découvrir ce joli appartement de type F3 de 67m2 situé au 2ème et dernie...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Route du Golf de Villeray, Saint-Pierre-du-Perray
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu