SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
199 500 €
(3 764 € / m²)
Prodaja
2
1
53 m²
Ruelle Darras, Saint-Ouen-l'Aumône

spavaća soba2
stan53 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé à 5min a pieds de la Gare du Centre de Saint-Ouen l'Aumône ainsi que celle de de l'Eglise. Ce très agréable appartement trône au 3ème et dernier...

Električni
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Ruelle Darras, Saint-Ouen-l'Aumône
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse - Pro.Gestion - l'Adresse - Pro.Gestion

Slični oglasi

Slično u inozemstvu