SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
106 000 €
(2 163 € / m²)
Prodaja
2
1
49 m²
Ruelle Darras, Saint-Ouen-l'Aumône

spavaća soba2
stan49 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Ludovic Aubard vous propose: **Idéal investisseur **investissez en toute sérénité avec cet appartement F2 vendu loué, situé au rez-de-cha...

Ostalo
Dob ponude: 57dana
Ažurirano: 44dana

Lokaliteti

Ruelle Darras, Saint-Ouen-l'Aumône
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu