SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
374 000 €
(6 926 € / m²)
Prodaja
3
1
54 m²
Rue du Val d'Osne, Saint-Maurice

spavaća soba3
stan54 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Marie Kuete vous propose: T3 - Appartement de Charme avec Jardin à Saint-Maurice - Performance énergétique (DPE C) Appartement de 3 pièc...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Zaseban wcNakon renovacijeOtvoreni dnevni boravak

Ostalo
Dob ponude: 10dana
Ažurirano: 10dana

Lokaliteti

Rue du Val d'Osne, Saint-Maurice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu