SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
175 000 €
(1 966 € / m²)
Prodaja
4
1
89 m²
Cours du Mont Libre, Saint-Martin-de-la-Brasque

spavaća soba4
stan89 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Carlos Tavares vous propose: Appartement de type T4 situé au rez-de-chaussée d'un bâtiment historique datant de 1800 offre un véritable h...

Ostalo
Dob ponude: 22dana
Ažurirano: 12dana

Lokaliteti

Cours du Mont Libre, Saint-Martin-de-la-Brasque
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu