SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
185 000 €
(2 761 € / m²)
Prodaja
3
1
67 m²
Place de la Liberté, Saint-Martin-d'Hères

spavaća soba3
stan67 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Coup de coeur assuré pour ce beau T3, situé rue docteur Fayollat, d’une superficie habitable de 67,4 m2, au premier étage avec ascenseur d'une résiden...

Ostalo
Dob ponude: 19dana
Ažurirano: 19dana

Lokaliteti

Place de la Liberté, Saint-Martin-d'Hères
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Tania SEKERGER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu